.

.

New
Бања Прибор Антички Бронза Фен Носителот Гимнастик Носителот Бања Пешкир Држач За Пропелер

Бања Прибор Антички Бронза Фен Носителот Гимнастик Носителот Бања Пешкир Држач За Пропелер

DEN 1378.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Објект :
Бања Прибор Антички Бронза Фен Носителот Гимнастик Носителот Бања Пешкир Држач За Пропелер
Материјал :
дувачкиот
Боја :
античкиот месинг
Големина
Detial Шоу..............

Детали

Тип:
Бања Полици
Број на Групи:
Еден Тиер
Бренд Име:
ЕЛЕН HOMEDECOR
Монтиран:
Агол
Материјал:
Бакар
Носителот Површина По Завршувањето:
бронза
Полица Материјал:
Бакар
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Број На Модел На:
ML701
Свеж

Избор на клиенти