.

.

New
Трговија на големо и Мало Евра Црна Кошница Полица Крпа Рек Двоен Слој Бања Козметички Туш Шампон за Складирање Рек ZR2528

Трговија на големо и Мало Евра Црна Кошница Полица Крпа Рек Двоен Слој Бања Козметички Туш Шампон за Складирање Рек ZR2528

DEN 1872.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Бања Полици
Бренд Име:
GIZERO
Материјал:
Дувачкиот
Монтиран:
Агол
Број На Модел На:
ZR2528
Полица Материјал:
Бакар
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Број на Групи:
Dual Ниво
Носителот Површина По Завршувањето:
црна бронза
Свеж

Избор на клиенти