.

.

New
LDAJMW Носат Микрофибер Бања Пешкир Мода Дама Девојка погоден за носене Брзо Сушење Магија Бања Пешкир Beach Spa Бањарки Бања Здолниште

LDAJMW Носат Микрофибер Бања Пешкир Мода Дама Девојка погоден за носене Брзо Сушење Магија Бања Пешкир Beach Spa Бањарки Бања

DEN 414.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

Благодарение
2 .
И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK , Facebook , Twitter .Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји.
Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express. ден ,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не сте задоволни.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши
Ние ќе брод во рок од 1-4 работа дена по вашата нарачка е потврдена.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Услуга На Клиентите
А Ние гарантираме дека сите наши објекти, како што е наведено во нивните описи.

Детали

Бренд Име:
LDAJMW
Тип:
Бања Пешкир
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Брз-Сува,Машина Перат
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Обликот:
Ролна
Апсорпција:
5s-10-ти
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
cg034
Расположливиот:
No
Тежина:
210G
директорот компонента:
Полиестер (полиестер)
Спецификација (должина * ширина см):
140*75см
Материјал:
Superfine Влакна
боја:
розова, виолетова, сина
категорија:
Бања пешкир/крпи
Свеж

Избор на клиенти