.

.

New
Гроздобер Бронза Бања Прибор Европската Бранеа Солидна Месинг Бања Хардвер Собата Ѕид Врежан Бања Производи T4326

Гроздобер Бронза Бања Прибор Европската Бранеа Солидна Месинг Бања Хардвер Собата Ѕид Врежан Бања Производи T4326

DEN 536.00
DEN 734.40

Стока
Достапно.

Повеќе За Производот
САД $ 31.82 / Цена
САД $ 23.35 / Цена
САД $ 15.3 / Цена
САД $ 28 / Цена
САД $ 15.25 / Цена
САД $ 22 / Цена
САД $ 13.96 / Цена
САД $ 42.82 / Цена
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
бронза
Главен Материјал:
Метал
Бренд Име:
AUSWIND
Материјал:
Бакар
Површина По Завршувањето:
Бранеа
Број На Модел На:
xdt.5
Свеж

Избор на клиенти