.

.

New
Дувачкиот Бања Прибор Сет, Антички Плоштад Облека кука,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница,Крпа Рек бања Хардвер собата

Дувачкиот Бања Прибор Сет, Антички Плоштад Облека кука,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница,Крпа Рек бања Хардвер собата

DEN 1025.00
DEN 1708.80

Стока
Достапно.


Shippment * 1. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO, FPO.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Ако не можете да ги пратите со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка.

Детали

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Број На Модел На:
Е-21300A
Главен Материјал:
Метал
Бренд Име:
Tuqiu
Материјал:
Бакар
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
античкиот бронза
Површина По Завршувањето:
Сјае Розово Злато
Свеж

Избор на клиенти