.

.

New
10pcs/многу Сапун морон Вшмукување Силикони не се лизга мат Перење соба, бања ѕид шампон сапун туш гел паста за заби носителот морон

10pcs/многу Сапун морон Вшмукување Силикони не се лизга мат Перење соба, бања ѕид шампон сапун туш гел паста за заби носителот

DEN 201.12

Стока
Достапно.


10pcs/многу Сапун морон Вшмукување Силикони не се лизга мат Перење соба, бања ѕид шампон сапун туш гел паста за заби носителот морон
Стопалото во облик на сапун морон Силикони не се лизга мат бања ѕид шампон сапун носителот морон
Карактеристики :
На силиконски не се лизга матс, се користи за да се изедначи површината на стока паста. 100% нов и висок квалитет. Е совршена алатка, во купатило, кујна, канцеларија, автомобилот и така да го користите.
Овој производ може да биде вметнат на мазна површина, може да се стави шампон, сапун, мобилен телефон и други работи се заглавени во неа. Лесен за користење, може да се расклопуваат, може да биде постојано се користи и може да се мијат двојно вшмукување, материјал : силикон. Големина : 12x7cm; боја : случајно send (прати); тежина : 20g
Парцела вклучуваат :
една Нога во облик на сапун морон Модел : JIAJU_CF_15

Детали

Примена:
Бања
Број На Модел На:
JIAJU_CF_15
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти