.

.

New
Телото Четка за Сува Кожа Четкање Назад Scrubber за Кожата Exfoliating и Целулитот Бамбус Бања Четка со Долго dandle

Телото Четка за Сува Кожа Четкање Назад Scrubber за Кожата Exfoliating и Целулитот Бамбус Бања Четка со Долго dandle

DEN 408.00
DEN 536.64

Стока
Достапно.


Телото Четка за Сува Кожа Четкање Назад Scrubber за Кожата Exfoliating и Целулитот Бамбус Бања Четка со Долга Рачка Туш

Детали

Примена:
Телото
Производот:
Бања Четка/Масажа Четка
Тип:
четка
Употреба:
Санитарните
Бренд Име:
moonvvin
Материјал:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти