.

.

New
25165313 GL-24012 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 1996-2000 ХОНДА Пасош

25165313 GL-24012 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 1996-2000 ХОНДА Пасош

DEN 1129.00
DEN 1567.68

Стока
Достапно.

Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Aliexpress . Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас.
** **
Дел # : GL-24012,234-4012, 19178918, 19178930, 19178937, 19178961, 25132819, 25133791, 25161151, 25163079, 25165313, 25312184, 25312188, 25312200, 25315809, 8251328190, 8251337910, 8251611510, 8251630790, 8251653130, 8253121840, 8253121880, 8253122000, 8253252660, 96335927
ПРИМЕНА : АКУРА SLX (1996 - 1999 ГОДИНА) BUICK ВЕК (1994 - 1996) BUICK LESABRE (1994 - 1996) BUICK ПАРК АВЕНИЈА (1994 - 1996) BUICK REGAL (1993 - 1996) BUICK РИВИЕРА (1995 - 1996) BUICK ROADMASTER (1994 - 1996) BUICK SKYLARK (1994 - 1996) КАДИЛАК ESCALADE (1999 - 2002) КАДИЛАК FLEETWOOD (1993 - 1996), CHEVROLET АСТРО (1996 - 1997), CHEVROLET ЛАВИНА 1500 2002 CHEVROLET BERETTA (1994 - 1996), CHEVROLET ПАЛТО (1995 - 2001) CHEVROLET C1500 ПИКАП (1996 - 1999 ГОДИНА), CHEVROLET C1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА), CHEVROLET C2500 ПИКАП (1996 - 1998), CHEVROLET C2500 ПРИГРАДСКИ 1996 CHEVROLET CAMARO (1994 - 1997), CHEVROLET КАПРИЗ (1994 - 1996), CHEVROLET CORSICA (1994 - 1996), CHEVROLET CORVETTE (1994 - 2003), CHEVROLET го ИЗРАЗАТ 1500 (1996 - 2002), CHEVROLET го ИЗРАЗАТ 2500 (1996 - 2002), CHEVROLET го ИЗРАЗАТ 3500 (1996 - 2002), CHEVROLET G30 1996 CHEVROLET IMPALA (1994 - 1996), CHEVROLET K1500 ПИКАП (1996 - 1999 година) CHEVROLET K1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА), CHEVROLET K2500 ПИКАП (1996 - 1998), CHEVROLET K2500 ПРИГРАДСКИ 1996 CHEVROLET LUMINA (1994 - 1996), CHEVROLET LUMINA APV (1994 - 1996), CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО (1995 - 1996), CHEVROLET P30 1995 CHEVROLET S10 ПАЛТО 1994 CHEVROLET S10 ПИКАП (1994 - 2001), CHEVROLET SILVERADO 1500 (1999 - 2002), CHEVROLET SILVERADO 2500 (1999 - 2000) CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 1500 (2000 - 2002), CHEVROLET ТАХО (1996 - 2002) DAEWOO LANOS (1999 - 2002) DAEWOO LEGANZA (1999 - 2002) GMC C1500 ПИКАП (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC C1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC C2500 ПИКАП (1996 - 1998) GMC C2500 ПРИГРАДСКИ 1996 GMC G3500 1996 GMC ЏИМИ (1994 - 2001) GMC K1500 ПИКАП (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC K1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC K2500 ПИКАП (1996 - 1998) GMC K2500 ПРИГРАДСКИ 1996 GMC P3500 1995 GMC SAFARI (1996 - 1997) GMC SAVANA 1500 (1996 - 2002) GMC SAVANA 2500 (1996 - 2002) GMC SAVANA 3500 (1996 - 2002) GMC СИЕРА 1500 (1999 - 2002) GMC СИЕРА 2500 (1999 - 2000) GMC SONOMA (1994 - 2001) GMC YUKON (1996 - 2002) GMC YUKON XL 1500 (2000 - 2002) ХОНДА ПАСОШ (1996 - 2000) ISUZU AMIGO (1998 - 2000) ISUZU HOMBRE (1996 - 2000) ISUZU РОДЕО (1996 - 2003) ISUZU РОДЕО СПОРТ (2001 - 2003) ISUZU ПОЛИЦАЕЦ, (1996 - 1999 ГОДИНА) ISUZU VEHICROSS (1999 - 2001) OLDSMOBILE 88 (1994 - 1996) OLDSMOBILE 98 (1994 - 1996) OLDSMOBILE ACHIEVA (1994 - 1996) OLDSMOBILE BRAVADA (1996 - 2001) OLDSMOBILE CUTLASS CIERA (1994 - 1996) OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВНИОТ (1993 - 1996) OLDSMOBILE LSS 1996 OLDSMOBILE СИЛУЕТА (1994 - 1996) PONTIAC BONNEVILLE (1994 - 1996) PONTIAC FIREBIRD (1994 - 1997 ГОДИНА) PONTIAC ГРАНД СУМ (1994 - 1996) PONTIAC ГП (1994 - 1996) PONTIAC ТРАНС СПОРТ (1994 - 1996)
Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

Детали

Хонда Модел:
пасош
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Материјал Тип:
GL-24012
Пасош-Година:
1996,1997,1998,1999,2000
Осветленост Дел Број:
25161151, 25163079, 25165313, 25312184
Другиот Дел Број:
19178918, 19178930, 19178937, 19178961, 25132819, 25133791
Производителот Дел Број:
GL-24012,96335927, 25312188, 25312200, 25315809
Специјални Функции:
Возводно & Низводно
Свеж

Избор на клиенти