.

.

New
GY05-18-861A GY05-18-861A9U Кислород Сензор Ламбда Сензор За 1999 2000 MAZDA MX-5 MIATA 234-4750

GY05-18-861A GY05-18-861A9U Кислород Сензор Ламбда Сензор За 1999 2000 MAZDA MX-5 MIATA 234-4750

DEN 1169.00
DEN 1623.36

Стока
Достапно.

ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. 15% restocking такса може да се примени. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.
** **
ОСВЕТЛЕНОСТ БРОЈ : ZM02-18-861 A, ZM02-18-861 A9 U - АПЛИКАЦИЈА : MAZDA MX-5 MIATA 1999-2000 MAZDA PROTEGE 2001-2003 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. 15% restocking такса може да се примени. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.

Детали

Mazda Модел:
MX-5 Miata
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Осветленост Дел Број:
ZM02-18-861A9U
Другиот Дел Број:
15316, 234-4750,SU5797
Производителот Дел Број:
ZM02-18-861A
Специјални Функции:
Возводно
Бренд Име:
GANGLE
Свеж

Избор на клиенти