.

.

New
За 2015 CHEVROLET Каприз Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24256 12609457 12611165 234-4256

За 2015 CHEVROLET Каприз Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24256 12609457 12611165 234-4256

DEN 1169.00
DEN 1624.32

Стока
Достапно.

15% restocking такса може да се примени. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција
.
** **
Наместо Дел # : GL-24256, 12609457 12611165 234-4256
АПЛИКАЦИИ : КАДИЛАК ESCALADE 2008-2014 CHEVROLET ЛАВИНА 2008-2013, CHEVROLET CAMARO 2010-2015 CHEVROLET КАПРИЦ ДО 2015 CHEVROLET CORVETTE 2008-2013 CHEVROLET SILVERADO 1500 2008-2013 CHEVROLET SILVERADO 2500 2008-2015 CHEVROLET SILVERADO 3500 2008-2015 CHEVROLET SS 2014-2015 CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 1500 2008-2014 CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 2500 2008-2013 CHEVROLET ТАХО 2008-2014 GMC СИЕРА 1500 2008-2013 GMC СИЕРА 2500 2008-2015 GMC СИЕРА 3500 2008-2015 GMC YUKON 2008-2014 GMC YUKON XL 1500 2008-2014 GMC YUKON XL 2500 2008-2013 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот.

Детали

Осветленост Дел Број:
234-4256
Поставување на Возило:
Задните
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Каприз-Година:
До 2015
Производителот Дел Број:
GL-24256
Специјални Функции:
низводно
Другиот Дел Број:
12609457, 12611165
Материјал Тип:
универзална сензор
Chevrolet Модел:
Каприз
Позиција:
низводно
Свеж

Избор на клиенти