.

.

New
Кимоно женски принцеза облека костим фото услуга Јапонски традиционални носат

Кимоно женски принцеза облека костим фото услуга Јапонски традиционални носат

DEN 1895.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE : ^ .На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.^ Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1.
5 Ако не го примите објект во рамките на 30days.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.

Детали

Големина:
XS, One Size
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип:
кимоно
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
ZZ
Име:
ZZB
Свеж

Избор на клиенти