.

.

New
CARTAILOR СТП кожа покрие места погодни за Nissan Cefiro седиште опфаќа додатоци за автомобили седиште Квалитет пред & задните столче маска

CARTAILOR СТП кожа покрие места погодни за Nissan Cefiro седиште опфаќа додатоци за автомобили седиште Квалитет пред & задните

DEN 14639.00
DEN 28704.00

Стока
Достапно.


Ни остави порака додека местото на цел.
Ни остави порака додека местото на цел.
Бруто Тежина : 6.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна автомобил места .
Благодарам многу.
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
CARTAILOR СТП кожа покрие места погодни за Nissan Cefiro седиште опфаќа додатоци за автомобили седиште Квалитет пред & задните
столче покрие бесплатен превозот од EMS, како и обично . Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница.
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Висина на квалитетот на стп кожа & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
100% во вид на вистински снимање за Nissan Cefiro 1999 Година Верзија# 1 Модел
Задниот екран
Примерокот покаже(само прикаже производи)
. Ви благодариме.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
# 1 Одговара за Nissan Cefiro 2004-2005 Година Верзија (имаат прилагодување копче)
# 2 се Вклопуваат за Nissan Cefiro 2004-2005 Година Верзија (не мора прилагодување копче)
# 3 Одговара за Nissan Cefiro 2004-2005 Година Верзија (имаат прилагодување копче)
# 4 Одговара за Nissan Cefiro 2004-2005 Година Верзија (не мора прилагодување копче)
# 5 Одговара за Nissan Cefiro 2004-2005 Година Верзија
Ве молиме да ни остават порака додека местото на ред, благодарам.

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
обичај се вклопуваат седиште опфаќа
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Должина:
155cm
Специјални Функции:
автомобил за заштита на седиште и лесно да се инсталира
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
6.0kg
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Име:
пред & задните заврши столче маска
Објектот нема:
JK-169
боја:
13 боја како на сликата
Материјал:
квалитетот стп кожа & полиестер влакна& сунѓерот
Функција:
погоден за четири сезона
функција 1:
СТП кожа покрие седиште
Карактеристика 2:
кориснички седишта за во автомобил
Автомобил Направи:
Декоративни Перница Маска
функција 3:
целосен сет столче заштитници
Автомобил Направи:
За Nissan Cefiro автомобил
Свеж

Избор на клиенти