.

.

New
6D столче Покрива Општата Перница За Toyota RAV4 е корола Prius Prado Highlander Сиена zelas verso Марк X Круна

6D столче Покрива Општата Перница За Toyota RAV4 е корола Prius Prado Highlander Сиена zelas verso Марк X Круна

DEN 10044.00
DEN 13392.00

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте во предвид :
Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата цел,ако тоа не е забелешка,ние ќе ви испратиме Стандардна Верзија.(Задното седиште
капакот е големина околу 133-135cm)
Верзија : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска
Верзија Б : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска+1pcs воланот маска+2 парчиња
Lumbar Поддржува +2 парчиња потпирачи за глава

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
25cm
Објектот Должина:
135cm
Специјални Функции:
1.заштита на седишта 2.лесно чистење 3.комфорт при возењето 4.разубават автомобил
сет парче:
10
Објектот Ширина:
45cm
Бренд Име:
Dingdian
Mfg Серија Број:
Седиштето Опфаќа
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Тежина:
6.8kg
Материјал Тип:
вештачка кожа
Материјал Тип:
Високо-влакна Кожа
Свеж

Избор на клиенти