.

.

New
6D столче Покрие Универзална Перница За Хонда Спогодба Граѓански CRV Crosstour Одговара Град HRV Vezel Автомобил Стил

6D столче Покрие Универзална Перница За Хонда Спогодба Граѓански CRV Crosstour Одговара Град HRV Vezel Автомобил Стил

DEN 10044.00
DEN 13392.00

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте во предвид :
Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата цел,ако тоа не е забелешка,ние ќе ви испратиме Стандардна Верзија.(Задното седиште
капакот е големина околу 133-135cm)
Верзија : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска
Верзија Б : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска+1pcs воланот маска+2 парчиња
Lumbar Поддржува +2 парчиња потпирачи за глава

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
46cm
сет парче:
9
Специјални Функции:
1.заштита на седишта 2.лесно чистење 3.комфорт при возењето 4.разубават автомобил
Објектот Висина:
26cm
Објектот Должина:
134cm
Бренд Име:
Dingdian
Mfg Серија Број:
Седиштето Опфаќа
Применливи Сезона:
Три Сезоната
Објектот Тежина:
6.8kg
Материјал Тип:
вештачка кожа
Материјал Тип:
Високо-влакна Кожа
Свеж

Избор на клиенти