.

.

New
dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за INFINITI G25 G37 Q40 Q60 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за INFINITI G25 G37 Q40 Q60 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.

Детали

Боја Име:
црна за RHD, црвена и црна RHD, кафе за RHD, црвена за RHD
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Автомобил Направи:
за INFINITI G25 G37 Q40 Q60
Објектот Должина:
100inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
dacron
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Свеж

Избор на клиенти