.

.

New
Автомобил Седиште Перница Четири Сезони Општи Краток Кадифен Парче Сет Есен и Зима Pulvinis Мали Три Парчиња Седиште Покрие Автомобил Стил

Автомобил Седиште Перница Четири Сезони Општи Краток Кадифен Парче Сет Есен и Зима Pulvinis Мали Три Парчиња Седиште Покрие Автомобил

DEN 520.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


Автомобил седиште перница четири сезони општи краток кадифен парче сет есен и зима pulvinis мали три парчиња седиште покрие Автомобил стил
1 buc=1 пред
1 set=2 предни+1 долго назад

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
топло
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Ширина:
49cm
Материјал Тип:
Собираат Платно
Објектот Висина:
18cm
Бренд Име:
Dingdian
Mfg Серија Број:
Зима
сет парче:
3
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Должина:
133cm
содржина на услуга:
се прилагодите поддршка
Шема:
Други
Комбинација форма:
пет седи ниту еден backrest
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува,Седиште Опфаќа & Поддржува,Седиште Опфаќа & Поддржува
Автомобил седиште перница тип:
општи перница
Сезоната:
Зима
Автомобил Направи:
Универзална
Материјал Тип:
Памук
Свеж

Избор на клиенти