.

.

New
Нова постелнина + кожа патување седиште маска, четири годишни времиња ГМ, за Toyota, Форд, Хонда Фолксваген и други општи модели поддршка

Нова постелнина + кожа патување седиште маска, четири годишни времиња ГМ, за Toyota, Форд, Хонда Фолксваген и други општи модели

DEN 7478.00
DEN 9120.00

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте во предвид : Во редот на вашиот модел, ако тоа не е забелешка, ние ќе ви испратиме стандардна верзија (на задното седиште големина од околу 133-135 cm) Верзија : 1 сет Вклучува : 2 предните седишта + 1 задното седиште покрие Верзија Б : 1 сет Вклучува : 2 предните седишта + 1 задното седиште маска + 2 потпирачи за глава

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
61cm
Објектот Ширина:
53cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Должина:
135cm
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
сет парче:
7
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Специјални Функции:
седиштето маска
Свеж

Избор на клиенти