.

.

New
Столче покритие за фолксваген фолксваген jetta mk5 6 mk6 passat б3 б5 б5.5 b6 b7 б8 caddy 2013 2014 2012 седиште перница опфаќа додатоци

Столче покритие за фолксваген фолксваген jetta mk5 6 mk6 passat б3 б5 б5.5 b6 b7 б8 caddy 2013 2014 2012 седиште перница опфаќа

DEN 10351.00
DEN 11500.80

Стока
Достапно.


Информација за производот : 1,материјалот е вештачка кожа,лесно да се чисти. 2,Тоа е многу лесно да се поправи, не треба професионално искуство. 3,Тоа не влијае врз airbag, детето safty седиште или на сигурносен појас. 4,Ако постои потпирач на задното седиште backrest,седиштето покрие не влијае врз тоа. 5,Тоа е универзална,одговара на повеќето од 5-седишта на автомобили,џип,pick-up,камиони, кои имаат посебна потпирачи за глава. Опис на производот : Предмет Тип : Внатрешни Додатоци & Седиште Опфаќа Објектот Име : Универзална столче Опфаќа Компатибилен Возила : Корица Вклопува сите Стандарден Автомобил Места за Сместување на Возило : Предни и Задни Материјал : Материјал се перат и да се дише Место на Потекло : произведено во Кина 1,ве Молиме да ни Кажете за вашиот автомобил марка и модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат посоодветни за вашиот автомобил седиште капак. (На пример toyota camry 2012year) 2,страна е анти-пропадна, фиксно. Тоа резерви за airbag штекер. Тоа не влијае на оригиналната автомобил функција, сигурна и безбедна. 3,дното на седиште, седиште, грбот и на задните седишта се целата опкружен. Тоа можат целосно го штити вашиот автомобил седиште од оштетување. Вкупниот ефект е стилски и убав изглед.

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Mfg Серија Број:
кожа серија
Бренд Име:
LCRTDS
сет парче:
>10
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
136inch
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Основна Функција
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Висина:
3.5inch
Објектот Ширина:
51inch
Специјални Функции:
Обичните
Свеж

Избор на клиенти