.

.

New
6D столче Покрива Општата Перница За Chevrolet Cruze Malibu Sonic Искра Trax Плови captiva epica

6D столче Покрива Општата Перница За Chevrolet Cruze Malibu Sonic Искра Trax Плови captiva epica

DEN 10044.00
DEN 13392.00

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте во предвид :
Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата цел,ако тоа не е забелешка,ние ќе ви испратиме Стандардна Верзија.(Задното седиште
капакот е големина околу 133-135cm)
Верзија : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска
Верзија Б : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска+1pcs воланот маска+2 парчиња
Lumbar Поддржува +2 парчиња потпирачи за глава

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
25cm
Објектот Должина:
135cm
Специјални Функции:
1.заштита на седишта 2.лесно чистење 3.комфорт при возењето 4.разубават автомобил
Објектот Ширина:
45cm
Бренд Име:
Dingdian
Mfg Серија Број:
Седиштето Опфаќа
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Тежина:
6.8kg
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Материјал Тип:
Високо-влакна Кожа
Свеж

Избор на клиенти