.

.

New
3D Печатење Куче, Мачка лицето потпирачи за глава автомобил потпирачи за глава вратот потпирачи за глава полнети кадифен автомобил носителот,handger,перница поставите

3D Печатење Куче, Мачка лицето потпирачи за глава автомобил потпирачи за глава вратот потпирачи за глава полнети кадифен автомобил

DEN 424.00
DEN 652.80

Стока
Достапно.

Visa & Mastercard,Creditcard,Банкарски Трансфер ,и др. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Купување совети :
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние прифаќаме alipay тука.Пост Воздух Mail : 10-20 работни дена да Западна Европа, Северна Америка,Азија. Ако тоа го надмине 2 KG ќе биде брод од страна на EMS или DHL/UPS/Федекс.Трговијата на мало,Wholesales,се Меша цел се сите добредојдени.
Повратни информации :
1.За голема цел количина,ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви ги понудиме најдобра цена и проверка на најевтиниот превозот товар за вас.Ние ќе брод следат адреса прикажана на Aliexpress,ве молиме бидете сигурни дека вашата примање адреса е точна.Било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager или е-пошта. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или празник, губење на време во царинската царинење.
Превозот :
1. Ако имате било каков проблем за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
15-25day работни дена во Источна Европа,Јужна Americal,Средината-Исток. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
2015 година Нови пристигнување 3d Дизајн на Печатени КУЧЕ, МАЧКА лицето автомобил потпирачи за глава перница
Големина : 30*22cm
Дизајн : Како на сликата
Плаќање : 1.

Детали

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
daikin мравките
Објектот Висина:
6inch
Објектот Тежина:
280kg
Специјални Функции:
автомобил перница потпирачи за глава
Mfg Серија Број:
автомобил потпирачи за глава ги опфаќа
Објектот Ширина:
22inch
Објектот Должина:
30inch
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
1
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Автомобил Направи:
автомобил coushion
Свеж

Избор на клиенти