.

.

New
dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за mazda 3 2006 2007 2008 2009 2010 RHD

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за mazda 3 2006 2007 2008 2009 2010 RHD

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.кога ќе Submittingyourorder.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!
ова е сликата за mazda 3 2006-2010
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.

Детали

Автомобил Направи:
за mazda 3
Објектот Должина:
100inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
dacron
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Свеж

Избор на клиенти