.

.

New
Автомобил Автомобил Брави Воланот Заклучување Дупката Лилјак Ван Караван Против Кражба Безбедност

Автомобил Автомобил Брави Воланот Заклучување Дупката Лилјак Ван Караван Против Кражба Безбедност

DEN 1338.00
DEN 1631.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : 1.Силни и издржливи : изработени од високо квалитетен челик 2.Подобро заклучување цилиндри со посебни тубуларна заклучување структура 3.Едноставен и лесен loacking 4.Се вклопат за повеќето возила Спецификации : Материјал : Челик Боја : Црвена,Портокалова Пакетот Вклучува : 1x Воланот Кодот

Детали

Бренд Име:
AUMOHALL
Број На Модел На:
t629
Материјал:
Челик
Свеж

Избор на клиенти