.

.

New
2 Mazda3Axela Црвена Леќа Задниот Браник Рефлектор LED Опашка Стоп Светло Mazda3Axela BM Axela 5D 13+Axela BL (CA241)

2 Mazda3Axela Црвена Леќа Задниот Браник Рефлектор LED Опашка Стоп Светло Mazda3Axela BM Axela 5D 13+Axela BL (CA241)

DEN 1007.52

Стока
Достапно.


Ние одговор на било кој e-mail пораки во рок од 1 бизнис / работни дена; Нашиот Бизнис време : Пон-Пет 9 : 00-18 : 00, UTC/GMT +8 часа
.
Купувачите имаат целосна одговорност за обезбедување на нас со точна испорака, адреса и телефонски број во текот на исходот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во решавање на секој проблем. Ние сме добредојдени
и среќен ако имате било какви прашања, проблеми или предлози. Ние во голема мера го цениме вашиот мислење и сугестија, а ќе вложи максимални напори да се подобри и импресионира вашите лојалност. Ве молиме слободно да ни e-mail преку e Bay.
Ако нема одговор по се да ни се јавите неколку пати, ве молиме проверете ја вашата е-мејл спам.
-Ние можеме да се осигура дека вашето купување се доживее со мене и нашата компанија ќе биде 5-ѕвездички!!!
-Доколку постои каква било категорија на нашиот продажба на перформанси ќе се чувствувате дека не сме се сретнале на 5-ѕвезда оценка, ние се ценат можете да не контактирате преку е-пошта пред да замине повратни информации. Ние не сме одговорни за било каква загуба, одложување и/или оштетување на предмети, поради промени на адресата или грешки направени од страна на купувачите по исходот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативен фидбек или Неутрален повратни информации. Ние исто така, обезбеди точни информации
за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цена (баланс помеѓу цената и квалитетот) на нашите клиенти.

Детали

3-Година:
2009,2014,2016,2012,2015,2011,2013,2010
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Објектот Дијаметар:
13.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
LED+PC
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Бренд Име:
ANG RONG
Објектот Тежина:
0.18kg
Име На Модел:
Axela BL
Специјални Функции:
Браник Рефлектор LED
Mazda Модел:
3
Напон:
12
Свеж

Избор на клиенти