.

.

New
Автомобил Стајлинг за Мицубиши Pajero Taillight собранието 2013 Pajero Sport LED Опашка Светлина Задните Светилка светилки drl+Кочница со криеше комплет 2 парчиња.

Автомобил Стајлинг за Мицубиши Pajero Taillight собранието 2013 Pajero Sport LED Опашка Светлина Задните Светилка светилки drl+Кочница

DEN 13884.00
DEN 15600.00

Стока
Достапно.

Лесен, удобен. Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација.
Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
Производ : LED Taillights
големина : Оригинална големина 1-1
Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочница
паркинг светлина
употреба : plug and play
Количина : 1 Постави Целосна Парчиња
Гаранција : 12 месеци
Боја : Пушат или Црвени
Забелешки :
1, За царина .
2, во Врска со квалитетот на производот .
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.ние само го продаде најдобрите производи на пазарот.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.

Детали

Име На Модел:
taillights
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Мицубиши Модел:
Pajero
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Дијаметар:
5inch
Специјални Функции:
се криеше комплет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
H
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Материјал Тип:
LED
Напон:
12V
Година:
2010-2013
Свеж

Избор на клиенти