.

.

New
Atreus 2X Автомобил LED Табличка Светлина За Volvo V70 XC70 01-07 S60 01-06 S80 99-06 XC90 03 - Бела Број Плоча Светилка SMD3528 12V

Atreus 2X Автомобил LED Табличка Светлина За Volvo V70 XC70 01-07 S60 01-06 S80 99-06 XC90 03 - Бела Број Плоча Светилка SMD3528

DEN 586.00
DEN 1046.40

Стока
Достапно.


2 парчиња Автомобил LED Табличка Светлина 12 V SMD3528 Број Плоча Светилка За Volvo V70 XC70 01-07 S60 01-06 S80 99-06 XC90 03 - Додатоци
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Без оштетување на оригиналниот домување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. PS : Русија, САД, АУ без царина. Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Материјал Тип:
Висока густина инженеринг пластика
V70-Година:
2002,2004,2005,2007,2006,2003,2001
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Atreus
Име На Модел:
Табличка Светла За Volvo
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Volvo Модел:
v70
Објектот Дијаметар:
3inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Табличка Светла
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
За Volvo V70 XC70 01-07 S60 01-06 S80 99-06 XC90 03-
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Lumens:
126LM
Свеж

Избор на клиенти