.

.

New
2X Автомобил Стил 23mm Eagle Eye Светлина 12V За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo Kuba Ecosport За Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60

2X Автомобил Стил 23mm Eagle Eye Светлина 12V За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo Kuba Ecosport За Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55

DEN 237.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ниска Потрошувачка на Енергија и Високиот степен на осветл. Моден Стил Дизајн.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Пакет се Вклучени : 2 парчиња Eagle Eye Светлина Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Лесен за Инсталација,Одговара за СИТЕ автомобили, DIY многу лесно.
2 X Автомобил Стил 23mm Eagle Eye светилки drl Светилка За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo Kuba Ecosport За Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60 Додатоци
Опис На Производот : Brand New Орел Око На Светлина. ЛЕР Долг Живот-Век Над 100,000 Часа.

Детали

Фокус-Година:
2013,2015,2004,2011,2002,2014,2001,2012,2010,2003,2009,2006,2005,2008,2000,2007
Објектот Дијаметар:
2.3cm
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
Обратна Светла
Специјални Функции:
автомобил eagle eye
Бренд Име:
Atreus
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
Година:
До 2015
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
Универзална
Ford Модел:
Фокус
Led Чип Производител:
Кри
Објектот Тежина:
250g
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
A-YYD-002
Свеж

Избор на клиенти