.

.

New
висок квалитет на Автомобил стил случај за Шкода Octavia 2015 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon

висок квалитет на Автомобил стил случај за Шкода Octavia 2015 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon

DEN 35400.00

Стока
Достапно.


Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Шкода" Octavia 2015 LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Детали

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
ШКОДА OCTAVIA
Специјални Функции:
Осветлување
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Објектот Дијаметар:
60inch
Напон:
12
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил модел:
ШКОДА OCTAVIA
Тип На Сијалица:
Cnlight
Тип На Објект:
Фарови
Година:
До 2015
Свеж

Избор на клиенти