.

.

New
висок квалитет на Автомобил стил случај за Мицубиши Pajero sport 2011-2013 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon

висок квалитет на Автомобил стил случај за Мицубиши Pajero sport 2011-2013 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак

DEN 31800.00

Стока
Достапно.


Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Мицубиши Pajero sport 2011-2013 LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Детали

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
мицубиши pajero sport
Специјални Функции:
Осветлување
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Објектот Дијаметар:
60inch
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Напон:
12
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
мицубиши pajero sport
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Година:
2011-2013
Тип На Сијалица:
Cnlight
Тип На Објект:
Фарови
Свеж

Избор на клиенти