.

.

New
eOsuns LED светилки drl дење работи светлина врвен квалитет за kia к3 година, сината ноќ светлина, жолта пак сигнал, безжични контрола

eOsuns LED светилки drl дење работи светлина врвен квалитет за kia к3 година, сината ноќ светлина, жолта пак сигнал, безжични

DEN 3785.00
DEN 3984.00

Стока
Достапно.


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Детали

Wattage:
add wireless switch, no switch
Име На Модел:
за kia к3 2016 година
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
жолта пак светлина, бела светлина светилки drl, сината ноќ светлина, безжични контрола
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Година:
2016 година
Свеж

Избор на клиенти