.

.

New
Ownsun Нови Орел Очи LED светилки drl Bi-xenon Проектор Леќа Фарови За SubaruForester 2013-

Ownsun Нови Орел Очи LED светилки drl Bi-xenon Проектор Леќа Фарови За SubaruForester 2013-

DEN 36480.00
DEN 38399.52

Стока
Достапно.


Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bi-xenon Проектор Леќа Фарови За Subaru Forester 2013-2016
Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот. Инсталацијата е едноставна : целосно интегрирана не-деструктивни инсталација, нема потреба да се промени било која линија, совршен директна замена. Отстранување на оригиналниот светлата, светилка може да се замени,plug and play,без декодирање.
Пакет Вклучувајќи : Lelf+Правото Точно Опремени Целосен Сет Фарови
2 x Bifocal Xenon Леќа
2 x Проектор Висока Зрачна
2 x Пак Светлина
2 x LED Лента
2 x Shatterproof Домување
Опис : 100% Сосема Нов и Никогаш не се Користи Доаѓаат со Комплетен Сет ( Лево и Право ) Направени од Страна на ОЕМ се Одобрени од Производителот & Врвен Квалитет и Совршен Fitment го Надградите вашиот возило со тркачки изгледа Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез Директна замена за Професионална Инсталација во Препорачува (Без Настава се Вклучени) опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот .За да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални installer Led диоди ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја бледнее
Детали

Детали

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
35W
боја:
Сребро.
Шумите-Година:
2014,2015,2013,2016
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Модел На Субару:
Шумарот
Објектот Дијаметар:
60cm
Бренд Име:
Ownsun
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Специјални Функции:
Замена
Објектот Тежина:
12kg
Име На Модел:
За SubaruForester 2013-2016
Материјал Тип:
Пластични+LED
Свеж

Избор на клиенти