.

.

New
2 ПАРЧИЊА 1156 BA15S P21W 13 SMD 5050 LED Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина, Крушка Светилка бела жолта црвена достапни 12V Бесплатен превозот

2 ПАРЧИЊА 1156 BA15S P21W 13 SMD 5050 LED Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина, Крушка Светилка бела жолта црвена достапни

DEN 203.00
DEN 282.24

Стока
Достапно.

88 /set
Бесплатен Превозот 2 X 18 SMD LED 5050 H11 Штекер Автомобил Светла за Магла Возење Светлина, Крушка Светилка за на Ford Тојота Xenon Бела 12 V US$ 5.2 ПАРЧИЊА 1156 BA15 S P21 W 13 SMD 5050 LED Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина, Крушка Светилка бела жолта црвена достапни 12 V Бесплатен превозот
Функција
100% Сосема Нов.5 cm
Должина : 4.
Некои понови модели на европската автомобили или автомобили со canbus систем може да треба да ги купите нашите Canbus Грешка Слободни светилки да се заобиколат на цртичка порака за грешка.88 /многу
2 парчиња / многу
1 Pair 3 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Поголеми Леќа Ултра-тенок автомобил led Eagle Eye Опашка светлина Копија Задните Светилка светилки drl Светло Бела Боја Бесплатен Превозот САД$ 6.88 /многу
3 метри / многу
.
Тежина : 8g
Дијаметар : 1.88 /многу
2 парчиња / многу
Нова 2 X Автомобил Ксенон LED 18 SMD Светилки 5050 9005/HB3 Магла Дневни Светла Светлина Светилка Бесплатен Превозот САД$ 9.88 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот 50w h7 автомобил магла led големи светла,нови КРИ CXA1512 чипови ,50 W H7 led headlamp,1800 LM h7 LED Светлата US$ 92.88 /многу
2 парчиња / многу
ЖЕШКА Нов Автомобил, 2 X DIY 12 LED светилки drl Дење Работи Светлина Светилка Бар Мека Главата Автомобил Светлина Супер Бела Бесплатен Превозот САД$ 10.28 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен Превозот!! 90*25cm Автомобил Звук за музика Вклучен еквилајзер сјај LED Блиц светлина Комплет Налепница subwoofer 90 X25cm 12 V US$ 25.

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
Име На Модел:
1156 13SMD
Автомобил Производител:
Ford
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
3
Материјал Тип:
LED
Напон:
12V
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
Фокус
Година:
2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Пак сигнал светлина
Тип На Објект:
Задните Пак Сигнал
Објектот Тежина:
0.026kg
Бренд Име:
HoldCY
боја на светлина:
Црвено, Бело, Жолто
Свеж

Избор на клиенти