.

.

New
4PCS BAY15D 1157 27 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Опашка Запре Кочница Пак Сигнал Светлина Бела DC12V Бесплатен Превозот

4PCS BAY15D 1157 27 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Опашка Запре Кочница Пак Сигнал Светлина Бела DC12V Бесплатен Превозот

DEN 376.00
DEN 522.24

Стока
Достапно.

4 PCS BAY15 D 1157 27 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Опашка Запре Кочница Пак Сигнал Светлина Бела DC12 V Бесплатен Превозот
Спецификации :
100% Сосема Нов.88 /set
Бесплатен Превозот!! 90*25cm Автомобил Звук за музика Вклучен еквилајзер сјај LED Блиц светлина Комплет Налепница subwoofer 90 X25cm 12 V US$ 25.88 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот 50w h7 автомобил магла led големи светла,нови КРИ CXA1512 чипови ,50 W H7 led headlamp,1800 LM h7 LED Светлата US$ 92.
Направени со висок интензитет SMD LED
Крстот Референца : 1157 BAY15 D=1016 1034 1154 2057 2397 2357 3497 7528 итн.8" инчен КРИЕШЕ Bixenon Проектор Леќа US$ 109.2 W Боја за ОТПАДОЦИ : Чиста Бела Оценет Напон : DC 12 V Прозрачна Флукс : 405-440 LM Боја Температура : 5500~6500 K Конектор Тип : 1157/BAY15 D Апликација :
Обратен светлина / претворат светлината / кочница светлина / опашка светлина
Димензии : 50x19x19mm
Пакет Се Вклучени :
4 PCS x 1157 27-SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Сијалица (Чиста Бела)
1 Pair 3 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Поголеми Леќа Ултра-тенок автомобил led Eagle Eye Опашка светлина Копија Задните Светилка светилки drl Светло Бела Боја Бесплатен Превозот САД$ 6.
Апликации : Опашка светла, Пак сигнал светлина, Агол, светлина, Стоп светло, Паркинг светлина, од Страна на маркер и Копија светла
Штедење енергија, Едноставно се вклопуваат
Ниска потрошувачка на енергија и висока осветленост
Долг животен век, Лесно да го инсталирате
Материјал : ПВЦ Emitter Тип : SMD 5050 Вкупно Emitters : 27 Моќ : 4.88 /парче
35 W Проектор Леќа Светлата комплет Тенок Баласт 9004 9005 9006 9007 H1 H7 H4 H13 G5 2.

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Жолта
Име На Модел:
1157 BAY15D 27SMD
Автомобил Производител:
Ford
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
5
Материјал Тип:
LED
Напон:
12V
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
Фокус
Година:
2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Задните Пак Сигнал
Тип На Објект:
Задните Пак Сигнал
Објектот Тежина:
0.12kg
Бренд Име:
HoldCY
боја на светлина:
Бела Bule Жолта Црвена
LED КОЛИЧИНА:
27SMD LED
Свеж

Избор на клиенти