.

.

New
Топла продавачот 2012-2014 година LED светилки drl За Тојота за Land Cruiser FJ200 Дење Работи Светлина

Топла продавачот 2012-2014 година LED светилки drl За Тојота за Land Cruiser FJ200 Дење Работи Светлина

DEN 7199.52

Стока
Достапно.

Примачот Име И Презиме :
2.Надградите вашиот возило со racing изглед.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Површината стврднување третман
3. Телефон за контакт Бр.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Производ детални слики
Опис На Производот :
1.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува. Превозот адреса :
4. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Сместување : анти-УВ третман
2.Дење Работи Светлина.Директна замена.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА/картон).
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1.

Детали

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
За Land Cruiser FJ200
Автомобил Производител:
Hyundai
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Тојота
Година:
2012-2014 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
4kg
Свеж

Избор на клиенти