.

.

New
Топла продавачот 2009-2011 година LED светилки drl За Тојота за Land Cruiser FJ200 Дење Работи Светло за магла светлина

Топла продавачот 2009-2011 година LED светилки drl За Тојота за Land Cruiser FJ200 Дење Работи Светло за магла светлина

DEN 16799.52

Стока
Достапно.


Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Превозот адреса :
4.Надградите вашиот возило со racing изглед.Дење Работи Светлина.Директна замена.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.

Детали

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
За Land Cruiser FJ200
Автомобил Производител:
Hyundai
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Тојота
Година:
2009-2011 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
5.5kg
Свеж

Избор на клиенти