.

.

New
Супер Бела LED Дневни Работи Светла За Toyota Yaris 2014 2015 светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла за Магла 12V DC Главата Светилка

Супер Бела LED Дневни Работи Светла За Toyota Yaris 2014 2015 светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла за

DEN 3267.00
DEN 3936.00

Стока
Достапно.


Детали За Производот :
Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!
Здраво,мојот пријател, Вашиот автомобил магла светлина дијаметар 9cm? Ви благодариме

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
yaris
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина
Објектот Дијаметар:
13inch
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Тојота
Led Чип Производител:
Кри
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
yaris
Година:
2014 година 2015 година
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Свеж

Избор на клиенти