.

.

New
5-3/45.75 инчен Headlamp Проектор Daymaker Led Светлата Домување Планината Заградата За 2007- Харли Дуна Стрит Боб

5-3/45.75 инчен Headlamp Проектор Daymaker Led Светлата Домување Планината Заградата За 2007- Харли Дуна Стрит Боб

DEN 3576.00

Стока
Достапно.

Сите предмети ќе бидат испратени на адресата која ја нудат,ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно,и ако треба да се промени на адресата,или имате било какви други го бара тоа,ве молиме контактирајте со нас во времето. : 6000-6500 K Напон : 12-30 V DC Лумен : 2800lm/Низок Зрак,4000lm/Висока Зрачна Материјал : Умре-фрлија алуминиумски домување,јасно PC леќа Водоотпорен : IP67 Домување : Црна Работа Темп.Но, ве молам, разберете дека сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само,поштенски не се вклучени. Овие трошоци се купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате било какви проблеми или незадоволни од објектот, или ако сте примиле е погрешен,оштетување,дефект на објектот,ве молиме ги споделите со нас,наплата е на располагање. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по добивањето на пакетот, како и предмети не се враќаат мора да се неискористени и правилно спакувани во случај на оштетени за време на транспортот. Ве молиме Имајте во предвид : а.75 инчен Тип : LED Светла со Заградата/Светлата Кофа/Домување Планината Домување : Црна
2003 Хонда сенка 2015-2017 Индискиот Скаут 2017 Победа Октански 2007-2016 Харли Дуна Стрит Боб 1997-1999 Наследство Спрингер FLSTS 2007-2011 најт Род Посебни VRSCDX 2006-2008 Ноќ на Патот VRSCD 2017 харли Стрит род 750 2005 2009 Ноќниот Воз До 2015 Ракета Roadster 2013-2016 Збег FXSB 2003-2006 Спортските 2009-2017 Iron 883 XL883 N 2010-2017 Fourty Осум Спортските 48(XL1200 X) 2017 обичај софтејл 2014-2016 лоу Рајдер FXDL 2011-2016 Super Low XL883 L
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена,и ќе се прегледуваат пред пакување,сите стоки се нов и висок квалитет.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
45W
Име На Модел:
HZ50360B
Објектот Дијаметар:
5.75inch
Материјал Тип:
умре-фрлија алуминиумски домување,јасно PC леќа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
HOZAN
Објектот Тежина:
3kg
моќност:
30W(Ниска Зрак),45W(Висока Зрачна)
Led количина:
9*5W
Боја Temp:
6000-6500k
Напон:
12-30V DC
Лумен:
2800lm/Низок Зрак,4000lm/Висока Зрачна
Материјал:
умре-фрлија алуминиумски домување,јасно PC леќа
Водоотпорен:
IP67
домување:
Црна
Работа Темп:
-40+85°C
Животен век:
30,000 час
Свеж

Избор на клиенти