.

.

New
1 КОМПЈУТЕР LH левата страна Предниот браник возење магла светилка магла светлина, крушка за Субару Шумите 2011-2013

1 КОМПЈУТЕР LH левата страна Предниот браник возење магла светилка магла светлина, крушка за Субару Шумите 2011-2013

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
sl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Шумите-Година:
2011,2013,2012
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.30kg
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Специјални Функции:
Правец На Ветер
Модел На Субару:
Шумарот
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
SL990-LH
Автомобил модел:
За Субару Шумите 2011-2013
Свеж

Избор на клиенти