.

.

New
Buildreamen2 2 X Автомобил LED Магла Светлината на Денот Водење Светилка светилки drl Бела За Lexus IS-F LX570 LX570 HS250h GS350 RX350 RX450h GS450h

Buildreamen2 2 X Автомобил LED Магла Светлината на Денот Водење Светилка светилки drl Бела За Lexus IS-F LX570 LX570 HS250h GS350

DEN 7443.00
DEN 10482.72

Стока
Достапно.

Солиден алуминиум легура база,добар ефект на ладење.5 L V6 2008-2012 За Lexus RX450 H 3. Донесе да им Помогнам на ПРЕДВОДЕНА од тековното користење на еден посветен интегрирано коло дизајн, како и добра термичка дизајн,моќ работниот век на LED светла до повеќе од 50000 часа(блескаво воопшто не се совпаѓаат).7 L V8 2008-2013 Функција : Conditon : 100% Нови Резервни Производ Позиција : Пред Лево и Право Страна Напон : 12-24 V Боја : Бела Услуга живот : 50000 часа Waterproot одделение : IP68 Материјал : Алуминиум легура + Стакло Производителот Дел Број : 81210-06050 / 81210-0 D040 / 81210-0 D041 / 81210-0 D042 81210-06052 Осветленост Дел Број : 35502-57 L01 / 35501-57 L00 / SC2592100 / 116-50131 L Друг Дел Број : 81220-0 D040 / 81220-0 D041 / 81220-0 D042 / 81220-06050 / 81220-06070 / 8122006070 / 812200 D040 Пакет Содржина : - 2 X LED Светло.0 L V8 2008-2012 За Lexus LX570 5. Објектот само одговара на следните автомобил модел : За Lexus IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) Е 220d IS220d (ALE20) Салон 2005 - За Lexus IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) Е 250 IS250 (GSE20) Салон 2005 - За Lexus IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) Е F (USE20) За 2007 Година - За Lexus IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) Е F (USE20) За 2007 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 270 RX270 Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 350 RX350 Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 350 RX350 AWD Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 350 RX350 AWD Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 450h RX450h Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 450h RX450h AWD Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus gs (GRL1_, GWL1_) ГШ 450h GS450h Салон 2012 - За Lexus IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) Е F (USE20) За 2007 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 350 RX350 AWD Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 450h RX450h Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) RX 450h RX450h AWD Затворени Off-Road Возило 2008 Година - За Lexus HS250 H 2.

Детали

RX350-Година:
2008,2009,2012,2011,2015,2013,2010,2014
Специјални Функции:
Висока Осветленост, Водоотпорен, Antirust
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
Алуминиум Алуминиумски + Стаклениот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
3.66inch
Име На Модел:
81210-06050 / 81210-0D040 / 81210-0D041 / 81210-0D042 81210-06052
Lexus Модел:
RX350
Бренд Име:
Buildreamen2
Објектот Тежина:
1.2kg
боја:
Сина , Бела , Жолта
Примена:
Автомобил Пред Светлина , Магла Светлина , Дење Работи Светлина / светилки drl
Напон:
12V-24V DC
Температура На Боја:
5000k-6000k
Автомобил Направи:
За Lexus IS-F LX570 LX570 HS250h GS350 RX350 RX450h GS450h
Свеж

Избор на клиенти