.

.

New
4x6inch 48W Led Hi-Lo Печат Зрак Камион правоаголник Headligh Со светилки drl 4x6 Инчен LED Сијалица Работа Светлата светилка За Chevy Camaro

4x6inch 48W Led Hi-Lo Печат Зрак Камион правоаголник Headligh Со светилки drl 4x6 Инчен LED Сијалица Работа Светлата светилка

DEN 2246.00
DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Однапред ви благодариме за вашето трпение!
3.Контактирајте со нас пред да остават негативен,ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ние сме за нашите ценети клиенти и да се разбере concems и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде да нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ако вашите возила светлина штекер се H4666,H6545 или H4668, ќе треба да купите дополнителна H4 9003 HB2 адаптери.Клиентот е секогаш БР.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.
Даноци, Царински И Давачки
Увозни давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме cancle ред, тогаш се постави нова цел.
Fitment 4"X6" светлата, вклучува но не се ограничени на :
за 1978-1983 Американски Мотори Согласност
за 1980-1988 Американски Орел Моторс
за 1979-1983 Американската Дух Моторс
за 1975-1990 Buick Електра
за 1976-1986 Buick Le Sabre
за 1982-1987 Buick Regal
за 1975-1985 Buick Ривиера
за 1975-1985 Кадилак Eldorado
за 1975-1985 Кадилак Севиља
за 1982-1992 Chevrolet Camaro
за 1982-1987 Chevrolet Cavalier
за 1982-1987 Chevrolet El Camino
за 1980-1988 Chevrolet Монте Карло
за 1979-1986 Ford Mustang
за 1993-1997 Ford Сонда
за 1980-1986 Nissan 720
за 1982-1984 Nissan Maxima
за 1977-1990 Oldsmobile 98
за 1985-1987 Oldsmobile Кале
за 1980-1991 Oldsmobile Cutlass Кале
за 1982-1996 Oldsmobile Cutlass Ciera
за 1980-1995 Oldsmobile Cutlass Cruiser
за 1980-1987 Oldsmobile Cutlass Салон
за 1980 - 1988 Oldsmobile Cutlass Врховниот
за 1977-1991 Oldsmobile Делта 88
за 1977-1981 година Pontiac Firebird
за 1976-1987 Pontiac гп
за 1985-1989 Субару DL
за 1985-1989 Субару GL
за 1985-1989 Субару GL-10
за 1981-1984 Тојота Cressida
за 1980-1984 "Фолксваген" Jetta
за 1982-1986 "Фолксваген" Квантна
Answer : ___________________________ Note :
Некои возила како што се Играчка ota Може да имаат различни PIN НАДВОР (Низок,Висок, Земја) од фабриката испраќаат светилки.

Детали

Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
4*6 Инчен Led светла
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Сонда-Година:
1996,1995,1993,1997,1994
Ford Модел:
СОНДА
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Дијаметар:
5inch
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
YAIT
Специјални Функции:
со Агол на окото светилки drl
Свеж

Избор на клиенти