.

.

New
6W Ангел Очи LED Маркер за BMW Серија 3 E90 Седан E91 Туринг Пред-facelift Моделите Со ОЕМ Ксенон Фарови Бела/Сино/Црвена

6W Ангел Очи LED Маркер за BMW Серија 3 E90 Седан E91 Туринг Пред-facelift Моделите Со ОЕМ Ксенон Фарови Бела/Сино/Црвена

DEN 602.00
DEN 684.48

Стока
Достапно.

12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод, сепак, го задржуваме правото да ја измениме друг превозот метод ако избраниот превозот метод се случува да не се на располагање или од причина на подобро Царинење на дестинација. Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Не се погодни за E90/E91 со халоген фарови. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.2008 Пре-facelift 3 Серија E91 Турнеја со ОЕМ ксенон фарови Компатибилен Забелешки : 1. Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. Не се погодни за facelift моделите (по Септември. Поддршка Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Увоз Даночни Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Компатибилност Листа Погоден за BMW модели (Мора да се провери на Компатибилен Белешки) : 2004 - Септември. Не се погодни за E90 М3. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање.

Детали

Емитуваат Боја:
црвена, бела, сина
Специјални Функции:
Ангел Очи ПРЕДВОДЕНА од Маркер
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
tuningATP
Објектот Дијаметар:
2.75cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
V03005
Објектот Тежина:
160g
Отпорни на топлина:
Yes
Стресе-доказ:
Yes
вода-доказ:
Yes
Светлината Емитуваат Боја :
Факултативна во Бела, Црвена, Сина
За да го Замените ОЕМ Дел Број:
63 11 7 161 444, 63117161444
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
моќност:
6W
Свеж

Избор на клиенти