.

.

New
Пред Магла Светлина за Полнење за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф MK4

Пред Магла Светлина за Полнење за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф MK4

DEN 4080.00
DEN 4799.52

Стока
Достапно.

Пред Магла Светлина за Полнење за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф MK4
Акции на предниот браник магла светлина за полнење за Голф MK4 ги Собере сите MK4 модели освен R32 1 пар магла светлина решетка го вметнете со сијалица Стаклена леќа со LED сијалица светат во црвено/бело/сино/жолта боја Жици loom вклучени Црна боја решетка со хром прстен опкружувачки

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Жолта
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
AF#10605
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
*
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Година:
*
Специјални Функции:
Замена
Тип На Објект:
Светла За Магла
Објектот Тежина:
0.5kg
Свеж

Избор на клиенти