.

.

New
За NISSAN Maxima A32 A33 A34 A35 A36 1994-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

За NISSAN Maxima A32 A33 A34 A35 A36 1994-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Автомобил Внатре Кул Лента Светлина

DEN 1028.00
DEN 1370.88

Стока
Достапно.

Осветленоста јасно
4. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или напуштање на било кој тип на повратни информации.
За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена. Рефлексивни не е очигледно
еден костум за продажба. Заеднички бои
1. 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо. карактеристики на обичните
3. 2) ние не бродот да apo / FPO, P. Висока осветленост. Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации. 5 и Светлината највисок )
Apple мобилен телефон снимање. Повратни информации за Задоволување на клиенти е наша примарна цел. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин.

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Maxima-Година:
1997,1995,1994,2011,2005,2013,1999,2002,2010,2003,1998,2006,2009,2007,2012,2008,2001,2004,2000,1996
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
Boqueron
Специјални Функции:
амбиентална светлина, панел осветлување, внатрешни работи светлина
Тип На Објект:
Ден Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Nissan Модел:
Maxima
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
влакна бенд
Материјал Тип:
влакна
Автомобил Производител:
Nissan
Работа:
12V DC автомобил Моќ
Функција:
Ентериерно уредување
Nissan Модел:
Maxima
Леќа:
Не Се Вклучени
Led Чип Производител:
Nichia
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
бенд
Тип На Објект:
Ленти
Свеж

Избор на клиенти