.

.

New
eOsuns LED дневни работи светлина светилки drl за toyota camry 2011-14, безжичен прекинувач

eOsuns LED дневни работи светлина светилки drl за toyota camry 2011-14, безжичен прекинувач

DEN 2143.00
DEN 2256.00

Стока
Достапно.


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Детали

Wattage:
add wireless switch, no switch
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Специјални Функции:
безжичен прекинувач
Автомобил модел:
за toyota camry 2011-14
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Свеж

Избор на клиенти