.

.

New
2x60cm Бела Килибар Двојна Боја Флексибилна Цевка Стил Switchback Светлата Ленти Ангел Око светилки drl Декоративни Светлина За Киа Опел

2x60cm Бела Килибар Двојна Боја Флексибилна Цевка Стил Switchback Светлата Ленти Ангел Око светилки drl Декоративни Светлина

DEN 378.00
DEN 686.40

Стока
Достапно.


2x60cm Бела Килибар Двојна Боја Флексибилна Цевка Стил Switchback Светлата Ленти Ангел Око светилки drl Декоративни Светлина За Киа "Опел"
Внимание
Ако сте одбрале" црвено "боја ,ќе испрати црвена боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале" сина "боја,ќе испрати "сина" боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале "бели" боја ,ние ќе се испрати "бел" боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале "жолта" боја ,ќе испрати "жолта "боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале"мраз bule" боја ,ќе испрати"мраз сина" боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале "зелени" боја ,ќе испрати" зелени "боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале "бела жолта "боја,ние ќе се испрати "бел/жолта" двојна боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале "црвено жолтата" боја ,ќе испрати"црвено жолтата"двојна боја светилки drl за вас ;
Точка Бр : fexible led дневни работи светла
Моќност : 10 W за секоја лента
Led Чип : SMD led 335
Боја : Бела / Сино /Red/Жолта или бела,жолта
Температура на бојата : 6000-10000 K (бела)
Volatge : DC12 V
Материјал : Силикон и Гума
Осветлување на Аголот : 180degree
Големина : L60cm
Нето Тежина : 150 G
Гаранција : 2years
Сертификација : CE, Ro HS
Пакет : 2piece Автомобил дење работи светлина
Карактеристики :
Флексибилни DRLs треба да се отвори Светла. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение.huang
Пред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише.

Детали

Емитуваат Боја:
мраз сини, црвени, жолти, бели жолта, бела, сина, зелена, жолта, розова
Бренд Име:
XINFOK
Strada-Година:
2008,2012,2007,2011,2014,2013,2010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
60cm
Име На Модел:
светлината опел
Специјални Функции:
Водоотпорен
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ПВЦ
Фиат Модел:
Strada
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Тежина:
0.2kg
боја:
бела/жолта/сина/мраз сина
Водоотпорен:
Yes
Гаранција:
12 месеци
Животен век:
5000H
Големина:
60см
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Поплави
Автомобил модел:
сите
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Свеж

Избор на клиенти