.

.

New
JingXiangFeng Автомобил LED Светла се Состои Од 9-LED Непријателските Обратен Светла Насока Конверзија Светилка Емитува Звук Бип Наназад

JingXiangFeng Автомобил LED Светла се Состои Од 9-LED Непријателските Обратен Светла Насока Конверзија Светилка Емитува Звук

DEN 297.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот Beep Обратна Аларм Светлина 9-LED Обратен Светлина Емитува на коишто се слушаат пулсира "бип" кога обратна опрема е ангажирана Иста големина како конвенционалните обратен сијалица Напон : 9-16 VDC/18~30 VDC Струја : ≤0.4 Еден Светлосен Флукс : ≥6000 Lux LED Број : 9 Температурата на работа : –20 - -60 Температура на Чување : -20 60 Пакет Детали Тежина : 40.66 g Size : 18.5*10.5*3 cm


Детали

Спогодба-Година:
2008,2006,2001,1998,2013,2004,2009,2012,2011,2002,1999,2010,2000,2003,2007,2005,2015,2014
Хонда Модел:
Спогодба
Објектот Тежина:
40g
Име На Модел:
01
Специјални Функции:
LED
Материјал Тип:
pc
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
JingXiangFeng
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Дијаметар:
2cm
Свеж

Избор на клиенти