.

.

New
6W 6LED Автомобил Итни Светилник на Светлина LED Трепка Strobe Светлина за Универзална Одговара DC12V/24V Камион Предупредување Црвено, Жолто и Сино Бела

6W 6LED Автомобил Итни Светилник на Светлина LED Трепка Strobe Светлина за Универзална Одговара DC12V/24V Камион Предупредување

DEN 384.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Само да се спаси мојата продавница и да покаже ми cutshot на вашата продавница листи пред да плаќаат, и јас ќе се коригира цената за вас. Вграден-во топлина мијалник.
Внимание !! Внимание !! Голема Промоција Пред Март. Секоја единица се состои од 3 висок интензитет Led диоди со оптички леќи. Покрај тоа, било купон од мојата продавница се уште е на располагање. Синхронизација помеѓу повеќе единици. 12 избор режими на блицот. Водоотпорна подготвени за надворешни монтажа. Сега можете да го добиете по цена $90*(1-2%)=$88. Компактна и лесна тежина, лесно да се користи. Автономни светлината главата, нема надворешни flasher потребно. Не гледам понатаму, купи тоа сега! Спецификации : LED кол : 3 x емитуваат Светлина диоди Светилка мушка тип : висока моќност светилка мушка Осветлување боја : жолто Црвено и сино зелена бела Влезен напон : DC 12 V-24 V Моќ : 3 W 4 W 6 W Големина : 11 x 4 x 3 cm Моќ кабел должина : 60cm Неколку начини на осветлување. Се сеќавам , покажувајќи ми ги cutshot ПРЕД да ја плати цел!!! Инаку, јас не може да го прилагодите цена за вас било подолго. Пакет се Вклучени : 1 x Светилка светлина со завртки
. Црвено (бел Или жолт кабел поврзете го позитивен пол промена на режимот), црна кабел поврзете го негативниот пол.
Висока Моќност 12 V/24 V 3 LED/4 LED/6 LED Водоотпорен Автомобил Камион Итни Strobe Флеш Предупредување Светло Жолто Црвено во Сино Бела Зелена Сосема нов и висок квалитет. На пример, некој објект цена $100, како оригиналот, и сегашната намалена цена е $90.

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта
Wattage:
3W, 4W, 6W
Материјал Тип:
LED
530xi-Година:
2008,2012,2009,2010,2011,2005,2007,2006
Објектот Дијаметар:
6inch
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
BMW Модел:
530xi
Бренд Име:
Heinmo е
Специјални Функции:
Strobe Светлина
Име На Модел:
1013-FG-06W
Напон:
12V/24V
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
На Возилото
Напон:
12V 24V
Лер Зрак Тип:
strobe светлина ВИСОКА ЗРАЧНА
Модел:
3w/4w/6w
боја:
Црвено Жолто Бела Зелена Сина
Свеж

Избор на клиенти