.

.

New
за Форд Фокус Проектор Фарови со LED Цевка светлина светилки drl светлина одговара 2012-up автомобили

за Форд Фокус Проектор Фарови со LED Цевка светлина светилки drl светлина одговара 2012-up автомобили

DEN 19741.00
DEN 21935.04

Стока
Достапно.

Со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. Единствената разлика е во светлината на моделот. Не со КРИЕШЕ Комплет, не го КРИЕШЕ крушка, не го криеше придушници. Ако на купувачот се исклучиво на светлината моделот ве молиме мислам дека над него пред да го купи. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни преглед. Сите наши светла се за LHD автомобили. Испорака ве Молиме да го потврдите вашето информации кога ќе ги нарачате. Па ве молиме бидете сигурни дека вашите контакт информации се точни. Инаку, нема да има гаранција против превоз! По Продажба на Услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи или било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши проблемите веднаш. Вие не треба да се грижите пакетот. LHD /Левата рака диск : Возачот страна е Левата страна во автомобил & Вози на десната страна на патот; RHD /Десен диск : Возачот страна е Десната страна во автомобил & се Вози по левата страна на патот; инсталација за RHD & LHD автомобили се исти. Ние секогаш се прават нашите најдобри напори за да се даде задоволително решение. Телефон за контакт Бр. Даноци, царини царински давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако ви треба RHD тип светилки, што може да ја менувате дека во вашата локална професионален пазар. Увозни Давачки : Сите данок, царина или било царински давачки ќе биде на Купувачот страна. Стил : Проектор Фарови. Додадете Нас : ве Молиме додадете ни ја вашата омилена продавница така можете да ги знаете најновите промоција и уживајте попуст во времето.
за Форд Фокус Проектор Фарови со LED Цевка светлина светилки drl светлина одговара 2012-up автомобили
Овие проектор фарови се со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. Пакет се Вклучени : Еден Пар на Фарови. Внимание : ве Молиме отворете и проверка на предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.

Детали

Материјал Тип:
ABS/ ПММА/ Стакло итн
Фокус-Година:
2013,2012,2009,2014,2015
Ford Модел:
Фокус
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
xs
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
12kg
Бренд Име:
SONAR
Година:
2012-up
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
Фокус
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12V
Свеж

Избор на клиенти