.

.

New
За Geely Emgrand EC7-RV (Emgrand 7 RV) 2010 2011 2012 Одлична Ангел Очи Мулти-Боја Ултра светла RGB LED Ангел Очи комплет

За Geely Emgrand EC7-RV (Emgrand 7 RV) 2010 2011 2012 Одлична Ангел Очи Мулти-Боја Ултра светла RGB LED Ангел Очи комплет

DEN 1568.64

Стока
Достапно.


За Geely Emgrand EC7-RV (Emgrand 7 RV) 2010 2011 2012 Одлична Ангел Очи Мулти-Боја Ултра светла RGB LED Ангел Очи комплет Оваа страница карактеристики на еден сет надгради SMD 5050 RGB Мулти-Боја LED Ангел Очи Комплет со Далечински Управувач За Geely Emgrand EC7-RV (Emgrand 7 RV) 2010 2011 2012 возила наведени подолу е 3-4 пати посветла од конвенционалните CCFL Ангел Очи прстени и што може да промени до 7 различни бои за LED прстени и поставете го LED прстени со четири трепка модели. Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата. Вие треба да бидат добро да се оди! Ако нешто не работи, најдобро е да го контактирате со нас пред да го однесете вашиот фарови, освен. Контрола Метод : Усвојување IR remoter за контрола на led контролер, Кој има 24 копчиња, функцијата на секоја копче како во табелата подолу :
Осветленоста+ (8 во Сите)
Светлината- (8 во Сите)
Исклучување
На
Статички црвена
Статички зелена
Статички сина
Статички бела
Статички портокал
Статички зелен грашок
Статички темно сина
7 боја jumpy промена
Статички темно жолта
Статички синозелена
Статички браун
Сите исчезнат од & исчезнат во
Статички жолта
Статички светло сина
Статички розова
7 боја исчезнат промена
Статички слама жолта
Статички небото сино
Статички виолетова
3 база на боја jumpy
Како Да се поврземе RGB За BMW Ангел Очи
ако сакате да се види на видео, можете да се јавите и прашате мене испраќање ! некои RGB led ангел очи развој инсталација случај :
.

Детали

Материјал Тип:
RGB led ангел очи прстени
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
За Geely Emgrand EC7-RV (Emgrand 7 RV) 2010 2011 2012
Објектот Дијаметар:
00inch
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
geerge
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Дневни светла, и декорација
гаранција:
Yes
Осветленост Дел Број:
3x Посветла од CCFL Очи & Прстен Маркери
Производителот Дел Број:
HID Xenon Бело/Црвено/Сино/Зелено/Виолетова/Жолто/Синозелена
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12.6V-13.8V
живот време:
повеќе од 30.000 часа
Свеж

Избор на клиенти