.

.

New
Автомобил Стил опашка светла за Toyota Prado 2011 2012 2013 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

Автомобил Стил опашка светла за Toyota Prado 2011 2012 2013 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

DEN 20520.00
DEN 21600.00

Стока
Достапно.


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за Toyota Prado taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Детали

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Име На Модел:
Тојота
Lumens:
2600lm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
toyota prado
Година:
2011-2013
Специјални Функции:
Светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
6kg
Свеж

Избор на клиенти