.

.

New
За ФОЛКСВАГЕН Новата Jetta led опашка светилка на 2012

За ФОЛКСВАГЕН Новата Jetta led опашка светилка на 2012

DEN 9610.00
DEN 10560.00

Стока
Достапно.


Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Post code/ поштенски код : . Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел. Примачот Име И Презиме :
2. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Производ Слики :
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. LED ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува. Тоа е игра и приклучокот. Боја : Црвена Домување. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Телефон за контакт Бр. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. Домување е донесен УВ третман
2.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози. Состојба : Дното Боја : Црвена Домување; Површина Боја : јасно Маска
4. Надградите вашиот возило со racing изглед.

Детали

Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
jetta
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
LED
Напон:
12V
Година:
2012-2014
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Свеж

Избор на клиенти